Diana Wiśniewska

Diana Wiśniewska
Trenerka

Jestem absolwentką Wychowania Fizycznego i trenerem specjalizującym się w terapii ruchowej. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi na współpracę z osobami, którym dokucza ból kręgosłupa czy kolan spowodowany różnorodnymi czynnikami. Wiele godzin spędzonych w pozycji siedzącej czy to przed biurkiem, czy za kierownicą, nadmiar obowiązków, stres i brak czasu na jakąkolwiek aktywność fizyczną sprawiają, że ciało domaga się szybkiej reakcji.

Wśród moich Klientów znajdują się także osoby, które są aktywne, a ból kręgosłupa i tak mocno im doskwiera. W takiej sytuacji powodem może być niepoprawne wykonywanie ćwiczeń lub wykonywanie ćwiczeń niedostosowanych do indywidualnych predyspozycji danej osoby. Decydując się na trening ze mną, możesz być pewien, że zadbam o wszystko, abyś w pełni mógł czuć korzyści z naszej współpracy i pozbyć się uporczywych dolegliwości bólowych.

O tym, że ruch to zdrowie wie każdy z nas. Ważne jest jednak, aby w zależności od swoich preferencji, predyspozycji oraz stanu zdrowia dopasować odpowiedni plan działania i sukcesywnie go realizować. Decydując się na ćwiczenia ze mną, możesz być spokojny o swoje zdrowie.

Pomogę Ci:

– pozbyć się bólu pleców,
– wrócić do aktywności po urazie,
– popracować nad wadą postawy,
– wzmocnić ciało,
– zwiększyć siłę,
– poprawić kondycję,
– ulepszyć swoją sylwetkę.

Dobiorę dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie, abyś z powodzeniem mógł osiągnąć swój cel. Zapraszam do FizjoHuta. To właśnie w tym miejscu pomogę Ci pozbyć się bólu. Wspólnie wypracujemy dobre nawyki, które ułatwią Twoją codzienność.

“Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”

 

Cena wizyty:

230 zł