Weronika Bryndal

Weronika Bryndal
fizjoterapeutka

Jestem fizjoterapeutką mocno związaną ze sportem nie tylko zawodowo, ale i z pasji. Jestem pasjonatką siatkówki i sportów ekstremalnych. Mocno stawiam na rozwój mentalny i osobisty. Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, a praktykę zdobywałam w klubach sportowych i prywatnych gabinetach oraz na wielu kursach i warsztatach.

Wyznaje zasadę, że ruch to zdrowie i powinien być bezbolesny.
Pracuje bezpośrednio ze sportowcami, osobami aktywnymi fizycznie lub chcącymi rozpocząć przygodę ze sportem. Zajmuje się problemami bólowymi, urazami i kontuzjami, łącząc diagnostykę nerwowo- mięśniową z terapią ruchem oraz technikami manualnymi.

W pracy zależ mi, aby pacjent zrozumiał przyczynę bólu, znał cały proces jego niwelowania i wiedział, jak sobie poradzić, skupiam się na obszernym wywiadzie, aby jak najlepiej dopasować indywidualną ścieżkę powrotu do zdrowia.

Z czym możesz się do mnie zgłosić?

  • Doznałeś kontuzji, urazu i chcesz postawić na pełną rehabilitację? Dobiorę odpowiednie narzędzia i obniżymy ryzyko ponownej kontuzji.
  • Ból przewlekły, niespecyficzny – neurodiagnostyka może dać nam odpowiedź.
  • Nadmierny stres, problemy z koncentracją czy zaburzenia snu. Na to też mam sposób.
  • Zaczynasz przygodę z aktywnością fizyczną i nie jesteś pewien czy nie zrobisz sobie krzywdy? Chętnie pomogę i zweryfikujemy Twoje działania i wspólnie ustalimy cele treningowe.

„Strach to reakcja, odwaga do zmian to decyzja”

 

Cena wizyty:

190 zł