1 urodziny Szkoły Rodzenia FizjoHuta!

Styczeń z reguły kojarzy się z początkiem.. nowy rok, nowe postanowienia, nowe plany. Dla nas styczeń też jest wyjątkowy i był początkiem czegoś niesamowitego, bo dokładnie rok temu, w styczniu 2023 ruszyła pierwsza grupa naszej Szkoły Rodzenia FizjoHuta 

Tak, dobrze czytacie – działamy już pełen rok!

Rozpoczęcie kursów dla rodziców było dla nas bardzo wyczekiwanym momentem. Już długo wcześniej ta myśl powstawała w naszych głowach.

Chcieliśmy stworzyć kompleksowy program, na podstawie wiedzy wielu specjalistów okołoporodowych. Program, w którym rozbudowana będzie tematyka nie tylko zajmowania się dzieckiem, ale też radzenie sobie z dolegliwościami jeszcze w ciąży; przygotowanie ciała kobiety do porodu; w jaki sposób wspierać poród oddechem i ruchem; jak łagodzić ból porodowy; jak może pomóc osoba towarzysząca w przygotowaniu i podczas porodu; jak wspomóc swoje ciało w regeneracji po porodzie; jakie są prawa ciężarnej i ojca dziecka w tym okresie; jak udzielić dziecku pierwszej pomocy; jakie obawy mogą się pojawiać w głowie i jak wesprzeć siebie i siebie nawzajem w trudnościach nowej sytuacji. 

I nam się udało! 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym kursantom za zaufanie. To był zaszczyt i ogromna przyjemność dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem.

A co do kursantów to było ich już u nas trochę, bo aż 130 pań w ciąży plus osoby im towarzyszące.

Podczas tego pierwszego roku zajęcia odbyły 23 grupy!

I dostaliśmy też już nasze pierwsze pozytywne opinie na google.

20 stycznia 2024 obchodziliśmy nasze pierwsze urodziny- ale się działo!

Obchodziliśmy je tak jak umiemy najlepiej, czyli prowadząc dla Was krótkie wykłady w tematyce okołoporodowej. Odwiedzili nas też przedstawiciele zaprzyjaźnionych firm, z którymi współpracujemy na co dzień i polecamy ich produkty- a przede wszystkim dajemy Wam je ocenić samemu podczas zajęć praktycznych.

Mamy parę fotek z tego dnia- sam/a zobacz jak było super! To na tyle wspominek.. bo już dwie kolejne grupy właśnie zakończyły swoje kursy w kolejnym roku naszej szkoły! 

Nieustannie działamy nad modyfikowaniem naszych zajęć na podstawie waszych sugestii, żeby były jeszcze bardziej dostosowane do tego czego faktycznie Wy potrzebujecie. 

Czego nam życzyć na urodziny? Żebyśmy nieustannie się rozwijali i pomagali Wam jak umiemy najlepiej

A czego my sobie życzymy? Wielu, wielu więcej takich SUPER kursantów jak do tej pory!

Buziaki, Paulina 

Wyszukaj na blogu

Autorzy: