Natalia Ruchlewicz

Natalia Ruchlewicz
Fizjoterapeutka

Moja pasja do pracy z ludźmi i fascynacja funkcjonowaniem ciała skierowały mnie w stronę fizjoterapii.
Swoje pierwsze doświadczenie zdobywałam podczas praktyk oraz wolontariatów w trakcie studiów.

Od ponad roku pracuje jako fizjoterapeutka w klubie piłkarskim. W ramach mojej pracy miałam okazję wspierać zawodników w osiąganiu optymalnej kondycji fizycznej. To właśnie tam nauczyłam się, jak istotne jest dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Podczas mojej pracy w klubie piłkarskim, nabrałam biegłości w leczeniu urazów, a także fizjoterapii pooperacyjnej. Poza pracą w klubie, od pewnego czasu pracuję również w gabinecie prywatnym, gdzie pomagam pozbyć się dolegliwości bólowych towarzyszących nam w życiu codziennym. Dzięki ukończonym licznym szkoleniom m.in. Manipulacji Powięzi wg. Stecco staram się odnaleźć przyczynę bólu, a nie tylko likwidować objawy, jakie nam towarzyszą. W swojej praktyce wykorzystuje także techniki takie jak suche igłowanie, terapia tkanek miękkich czy pinoterapia.

Każde miejsce w naszym ciele jest wzajemnie połączone, a nasze ciało należy traktować jako całość, dlatego też do każdego pacjenta podchodzę jednostkowo. Zalecę Ci również, jakie ćwiczenia należy wykonywać w domu, aby przedłużyć efekt terapii.

 

Cena wizyty:

190 zł